SUPERTOTOBET705 JUVENTUS, BARCELONA’YI 3-0 MAĞLUP ETTİ

Supertotobet705 yenilenen adresi oldu. Bahis oynama sitesine giriş yaparken mutlaka yeni adresini kullanın. süpertotobet yenilenen adresi önerdiğimiz önemli bir %100 bonus veren sitedir.

В останньому матчі групи G Ліги чемпіонів «Барселона» приймала вдома «Ювентус». Збірна Італії на виїзді обіграла свого суперника з рахунком 3: 0.

Юве, який отримав необхідний рахунок, щоб стати лідером групи, залишив Барселону з цим результатом.

RONALDO 2 ЦІЛІ

Голи Ювентуса в матчі; Роналду вийшов з пенальті на 13-й і 52-й хвилинах, а Маккенні на 20-й хвилині.

75. Гол Бонуччі за хвилину був скасований VAR через офсайд.

ЛІДЕР ЮВЕНТА

Завдяки цьому результату «Ювентус» збільшив рахунок до 15 і зрівняв рахунок із «Барселоною». Юве програв перший матч проти “Барселони” з рахунком 2: 0 і повев у подвійному середньому і закінчив групу лідером.

3 Comments on SUPERTOTOBET705 JUVENTUS, BARCELONA’YI 3-0 MAĞLUP ETTİ